Directie

Noëlla De Wachter

Noëlla De Wachter

Directie

Zorgcoördinatoren

Sabine Canoot

Sabine Canoot

Zorgcoördinator LS
Linda De Coninck

Linda De Coninck

Zorgcoördinator KS

Zorgleerkrachten

Evi De Bruycker

Evi De Bruycker

Orthopedagoge SES L1&L2
Katrien De Bruyn

Katrien De Bruyn

SES - Leerkracht L3&L4
Chris Holemans

Chris Holemans

SES - Leerkracht LS L5&L6
Annemie Goovaert

Annemie Goovaert

SES - Leerkracht KS

Lagere school

Anneke De Groof

Anneke De Groof

L1A
Léonie van Wissen

Léonie van Wissen

L1A
Daisy Roothooft

Daisy Roothooft

L1B
Jessie Defour

Jessie Defour

L1C
Ann Boogmans

Ann Boogmans

L2A
Nathalie Van Eyken

Nathalie Van Eyken

L2A
Carina Verniers

Carina Verniers

L2B
Anja Van de Maele

Anja Van de Maele

L2D
Linneke Vansant

Linneke Vansant

L3A
Nathalie Van Eyken

Nathalie Van Eyken

L3A
Lone De Neef

Lone De Neef

L3B
Liesbeth Aeyels

Liesbeth Aeyels

L3C
Conny Simons

Conny Simons

L4A
Maureen Verschueren

Maureen Verschueren

L4B
Lotte Kockelkoren

Lotte Kockelkoren

L4C

Charlotte Rasquin

Charlotte Rasquin

L5A
Hanne Rypens

Hanne Rypens

L5A
Bart Torfs

Bart Torfs

L5B
Zita Van Vaerenberg

Zita Van Vaerenberg

L5C
Els Janssens

Els Janssens

L6A
Kelli Dehairs

Kelli Dehairs

L6B
Maria Laura de Dato

Maria Laura de Dato

L6C

Kleuterschool

Marjan Zomers

Marjan Zomers

Peuterklas
Audrey Beckers

Audrey Beckers

K1A
Sarah Mispelters

Sarah Mispelters

K1B
Kelly Verleysen

Kelly Verleysen

K1C
Cécile Van Buggenhout

Cécile Van Buggenhout

K2A
Chris Van Heugten

Chris Van Heugten

K2B
Karin Fierens

Karin Fierens

K2C
Maja Luyten

Maja Luyten

K2C
Els Van Aerschot

Els Van Aerschot

K3A
Melissa Torfs

Melissa Torfs

K3B
Sara Favot

Sara Favot

K3C
Michele Vanhergen

Michele Vanhergen

K3C

Bijzondere leermeesters

Katleen Windelen

Katleen Windelen

Rooms-katholieke Godsdienst
Abdelhamid Khrichef

Abdelhamid Khrichef

Islamitische Godsdienst
Monique Goossens

Monique Goossens

Protestantse Godsdienst
Nadine Swiggers

Nadine Swiggers

Moraal
Stijn De Pauw

Stijn De Pauw

Lichamelijke opvoeding LS
Carine Goidts

Carine Goidts

Lichamelijke opvoeding LS
Jorn Rypens

Jorn Rypens

Lichamelijke opvoeding KS

Secretariaat

Ilse Pols

Ilse Pols

Boekhouding
Kim van Mol

Kim van Mol

Administratie
Ilse Robberechts

Ilse Robberechts

Administratie

Onderhoud

Ronny Van de Vondel

Ronny Van de Vondel

Conciërge - Klusjesman
Bruno Andries

Bruno Andries

Buschauffeur - Klusjesman
Martine Mortelmans

Martine Mortelmans

Poetsvrouw
Ursula Gooskens

Ursula Gooskens

Poetsvrouw
Nicole Van der Goten

Nicole Van der Goten

Poetsvrouw
Suad Yuhanna

Suad Yuhanna

Poetsvrouw
Marilyne Mohedano

Marilyne Mohedano

Poetsvrouw

Extra ondersteuning

Carina De Bleser

Carina De Bleser

Bewakingen lagere school + Studie
Kim van Mol

Kim van Mol

Studie lagere school
Sabina Aballo

Sabina Aballo

Bewakingen en studie kleuterafdeling
Linda Claessens

Linda Claessens

Busbegeleiding en Studie
Jurgen De Bondt

Jurgen De Bondt

ICT
Hilde Hendrixckx

Hilde Hendrixckx

Kinderverzorging
Veerle De Wolf

Veerle De Wolf

NOA- Ondersteuning

CLB 9

Heidi Janssens

Heidi Janssens

Psycho-pedagogisch consulent
Nico Liekens

Nico Liekens

Maatschappelijk werker